HİZMETLERİMİZ

MERSİN WEB AJANS HİZMETLERİNİ KEŞFEDİN

WEB TASARIM

Teknolojinin hayatın merkezinde daha fazla yer bulmaya başlaması ve öneminin arttırması ticari alanda ciddi bir potansiyelinin bulunmasını sağlıyor. İnternetin etkileşim ve erişim konusundaki dinamik gücü vesilesi ile kurumsal faaliyetlerde, dijital dünyaya entegrasyon büyük bir önem taşır.

Kurumsal yapılar açısından dijital entegrasyonun sağlanmasında omurgayı web siteleri oluşturur. İşte bu yüzden tıpkı işletme/işyeri dekorasyonunda olduğu gibi sadece teknik yönden değil görsel yönden de kurumsal imaja değer katacak bir web tasarımının uygulanması gerekir.

Bunun içinde tamamen profesyonel koşullarda bir kurumsal web tasarımı çalışmasının yerine getirilmesi gerekir.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik tasarımı,  faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumsal kimlik tasarımı,  kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

Logo, antetli kâğıt, zarflar, kartvizit, bloknot, katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, dijital reklamlar, araç giydirme, bina cephesi ve iç tasarımı ve firmanızda kullanılan her türlü araç gereç kurumsal kimlik tasarımı  kapsamındır. Bu kapsamda şirket içi veya dışında kullandığınız tüm materyalleriniz yeni imajınıza göre en baştan düzenlenir.

Kurumsal kimlik tasarımının  başlangıç noktası ve en önemli yapı taşı logo tasarımıdır. Bu nedenle logo (amblem, logo veya logotype) tasarlanırken uygulama alanları çok iyi düşünülmeli, teknik olanaklar göz önünde bulundurulup her alanda tutarlı bir şekilde uygulanabilirliği hesaplanmış olmalıdır.

SEO OPTİMİZASYONU

SEO  yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal (organik) trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır.

SEO’da  amaç hedeflenen arama kelimeleriyle bir arama yapıldığında doğal yani organik sonuçlarda bir veya ikinci sayfada yer alabilmektir. Mersin Web Ajans web sitenizi ve iş hedeflerinizi inceleyerek anahtar kelimeleri seçmede size rehberlik eder. Seo danışmanlığınızı  üstlenir.

– Google Analytics Raporu
– Ziyaretçi Davranışı Analizi
– Hedef Seçimi
– Browser Uyumluluğu
– Pozisyon Değerlendirme
– Google Webmaster Kurallarına Uyum
– Keyword Analizi
– Rekabet Analizi
– Web site Kod Analizi

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
×